Sign in to follow this  
Followers 0
Thany

Gran Turismo 5/6

482 posts in this topic

ker je šel komp na servis sem tole špilal zadnje čase. vem da so to že stare noveice ampak Performance Points in novi dodatki v stilu balasta in omejitve moči motorju avtomobila teoretično res izboljšajo online izkušnjo, avte je zelo lahko izenačit v online igri direktno Tako me kr mika da bi spet začel mal špilat online. Še koga? :P

Glede na to, kaki norci ste tle gor kar se dirkanja tiče, pa da trenutno nimam nobenega pametnega prostora, kamor bi lahko za PS3 nainstaliral volan... Se sploh splača obremenjevat s tem, da bi si špil omislil, pa probal vozit skup z vami na plošček? :)

da, na plošček se da bp vozit, sploh če so vklopljena določena pomagala oziroma se vozi 4WD avtomobile.

v ponedeljek ob cca tretji uri bo odprt Seasonal Event. na eni strani bo David Coulthard z Mercedesom SLS poskušal postaviti najhitrejši čas na zaenkrat neznanem dirkališču, medtem ko bomo enako stvar poskušali storiti igralci Gran Turisma 5 istočasno v igri. Sem skoraj prepričan da bo nurburgring če bi kdo hotel resno tekmovat.

Dankešn. :)

Sem začel zadnjič špilat, pa sem čist navdušen. :) Sicer me kontroler še zmer kar dobr jebe, sploh bremzanje pa gas. Tko da to bo treba še osvojit. :) Al pa najt način, kam momota fixirat, da se bo dal normalno vozit.

np. če maš še kakšno željo po zmerno dragem ki ti bo pomagal levelat kar povej, sedaj je easy nabirat denar, ko maš vse avte.

ravno danes sem prešaltal iz GT5 na eno drugo dirkačino. če boš pr volji za online povej se bova kej zmenla.

Ahahahahaha... Zna bit da bi zdj tut ostal pr tem, če bom jst najdu kkšn pametn spot za ga instalirat. :D

To je dejstvo da bo treba neki drastičnga. Sam kaj. :) Hmm... Bom probal naredit skico sobe, pa naredit temo za preurejanje stanovanja. :D Pa da vidmo, če ima kdo kkšno pametno idejo. :P

s padom se da vozit če voziš primeren avto s dovolj elektronske pomoči.

kakšen muscle car z 800 konji, brez traction kontrola in osnovnimi gumami bo totalna jeba.

Dejstvo je da si na volan vsaj 10% hitrejši. Potem pa ta procent razlike narašča z močjo vozila.