Sign in to follow this  
Followers 0
Rosso

The land of Sony Playstation

1 426 posts in this topic

Vedno več uporabnikov te priljubljene konzole

31355103-2-440-overview-1.gif

Edited by Rosso

Moram priznat, da čez poletje pa kar malo počiva moj PS3. Toliko je enih drugi zadev na "sporedu" da enostavno ne pride na vrsto. Bom pa jeseni in pozimi sigurno nadoknadil :) Ostali konzolaši ste kaj aktivni?

Sam prah se nabira gor, ga pa redno spucam. :D Zdle na jesen bo pa spet zlaufal.

Jst sem poiskusil enko AC pa me ni prepričal. Ne vem, trd je, sem se zgleda preveč z U2 razvadil. :-/

Sem si reku da dam AC seriji še eno priložnost,začel sem z dvojko ki me ni potegnila,tako da grem zdaj on začetka.In zaenkrat mi je špil bolj pritegnil kot dvojka ki je bila že nadaljevanje zgodbe.

Verjetno bi bilo isto z Uncharted,ne vem.

pri meni je šla na pavzo s prihodom jesenskih novih špilov. imam še cca 5-10 iger na backlogu, čakam na več časa.

Hm, doma mam dve puški ter 2 motion (ne move) controllerja, katere sem nabavil da bi mal KZ3 igral, pa morm rečt da mi niti ne znese, niti ne vem če mi je tolko v užitek stat pa se strelat. Bi bil kdo pripravljen to odkupit? Zadeva je nova, testirana vse skupaj 15min. Če ja, bomo rekl kakšno o ceni.

To misliš prodat samo dve puški in dva motion kontrolerja in ne celoten move paket? če prav razumem

PSN UK ima do 23.9. 20% popusta za naročnino Plus za dobo enega leta,po novem stane cca. 36 €

Res nihče tule nima cfw na svojem ps3? Nekaj ovir sicer že nastaja, ker je Sony trenutno pred pirati, ki še niso zlomili zadeve nad 3.55, ampak, igrat en kuuuuup iger za 29€, no to je pa tudi luštno :ninja:

UFC 2010, Fight night, Top spin 4 .. igra to sploh kdo od vas to?? :huh:

Jest nimam vec psa .... Ampak nihce res nic ne omeni top spin 4. Je zakej, ta spil bi me edino zanimal na move.

jaz mam PC za piratstvo, kot verjetno še vedno večina na tem forumu. no pa sherc s x360 okol skače :D jaz sem do sedaj kupil samo eno igro po polni ceni, ostale so bile vse pod 20€ kar mi ni problem.

Glede movea sem prebral le en komentar na partisu, ki ni bil pozitiven - sam kdo ve kdo ga je objavil. Glede na to, da mu je wii tenis boljši, potem je veliko več jasno...

4ka je drugače nor špil, kaj takšnega še nisem igral - nadgradili so odlično 3ko, pa to ne malo. Tudi nabor igralcev je odličen, top4 + aggasi, sampras, lendl .. mah, ni da ni. Igra se res super, čeprav sem zarjavel in dlje od kombinacije tipk za lob niti nisem prišel, sva se pa z kolegom hudo žgala 40 min na meču nole-andre :D

jaz sem top spin končal :D sem se nabildal pa zmagal vse, res same pohvale, tak da sem užival, je pa res da pa še nisem igral proti človeku, samo AI :)

Res nihče tule nima cfw na svojem ps3? Nekaj ovir sicer že nastaja, ker je Sony trenutno pred pirati, ki še niso zlomili zadeve nad 3.55, ampak, igrat en kuuuuup iger za 29€, no to je pa tudi luštno :ninja:

Jaz nimam in ne bom imel!

na PS3 podpiram razvijalce in ostale ki delajo odlične špile,nove originale dobiš za manj kot 20€

piratiziranje na PS3?NE HVALA!

na PC je malo odličnih špilov zaradi piratiziranja

na PS3 je veliko odličnih špilov zaradi ne-piratiziranja,podobno je na Xbox-u

jasno,lahko tud na konzoli piratiziraš a konzola je potem neuporabna online

na ps3 ti s crackanim firmwareom online ne dela sploh.

edit: ah rosso si ga pihnil

na PS3 je veliko kvalitetnih ekskluziv zaradi finančnih inekcij Sonya v svoje "first party" razvijalce. le-te se pa dogajajo zaradi prodajanja hardwarea in odžiranja deleža Microsoftu in Xboxu. Piratstvo kle nima veze.

na pc je mal odličnih špilov? a si lahk še mal fanboya :D Itak pa je tko kolkr gledam čedalje manj ekskluziv...

s tem se ne bi strinjal, številčno so še vedno na isti cifri, padla je samo njihova pomembnost ker so konzole postale tako poceni da lahko človek z nekim normalnim finančnim stanjem kupi obe. veliko se je o tem govorilo na začetku generacije ko je veliko folka kupovalo ali eno ali drugo. sedaj ko je 200/250 in če si že mel prej eno... ni problema.

Ok,teoretiziramo zdele.Ven dajo cfw ki dela brez problemov,Sony mu nič ne more,pirati laufajo online 24/7

ali bi prodaja original špilov padla tako kot je na PC in s tem posledično tud vlaganje ogromnih količin $$$$ €€€€ v nove špile?Jaz pravim da JA