Sign in to follow this  
Followers 0
Kastor

Nba 2k13 liga

210 posts in this topic

Tisti ki so planiral kupit bodo to nardil, saj se bo folk lahko tud kasnje prikopil sam bo pač dobil že nadraftano ekipo ane :D

saj to zdaj ne mislimo jutr začet, sam pač da se vse doreče, da ne bomo pol bluzil..

kljub temu da se vse prej doreče, se med sezono bluzi,

nisem ravno igral velik pa dober vem da brez tega ne gre

ok počas je treba zdaj se zmenit kaj bomo uporabljal za komunikacijo...

osebno imam pes launcher in icq, zdaj launcher odpade, ker ne mormo svojih sob kreirat, štulit se karnekam pa tud nima smisla, torej icq je opcija, sam tu nimamo "skupne sobe" kar je meni osebno velik minus...

tko da predlagam irc, se je že pokazal za ok zadevo v pes ligah na kamri tko da... povejte mnenje, predlagajte kako pa kaj...

odpade pa peskovnik, ker tam gledat kdaj ima kdo čas je totalna bedarija, rabmo nekaj da te opozori kateri userji so online...

Lej sreba lahk se pregovarjava podolgem in počez sam ko boš prvič iskal nekoga za igro v sredi debate o čilijih, formuli 1 itd boš vedu o čem govorim, totalno nepregledno je in rabmo nekaj bolj specifičnega... saj to ne pomen da ne smeš na pesku napisat če je kdo za nba, sam pol ko boš rabil točno določeno osebo je nekak fajn da vidiš če je tip online, pa da ti ne zbriše tvojga iskanja po 10s ane?

Kičmar komplikator

20% je tvojih shoutov,ne sitnari zdej da ne moreš uporabljat peskovnika

Edited by Rosso

Glej boli mene kurac kolk je mojih shoutov, prek tistga se ne bo dal menit in pika... neki bi blo, če bi bla možnost direkt enmu napisat, pa da bi dobil obvestilo... tak da bomo si pač tist posnel kar se bomo zmenil pa mirna bosna...

dober da enkrat priznaš da si na shoutu večinski lastnik in da je večinoma tam neuporabno

tako da zadnji čas da ga naredimo uporabnega

sam sem primarno za peskovnik, če se ne bo obnesel pa se lahko dogovorimo drugače recimo icq

nba dela...

peskovnik se ne obnese jebote ej, sem glih povedal, ne moreš direkt enmu rečt za tekmo, a je to razumljivo zdaj :D

Vedno je bil icq.

Pri zadnjih ligah pa na icq itak nisi mogel nobenega dobit, ampak samo na peskovnik.

Jaz sem kar za peskovnik.

Je kje na netu statistika in podobne zadeve, kot je bilo pri nba2k10?

Neki je če se išče random nasprotnika za igro, ko se bo iskal točno določenega sred formule, sred fuzbal tekme slo repke, ko bo imel kdo monologe gor, ko bo rikiju avto poplavlo itd itd, pol bo pa jok, sploh, če koga ne bo ob dogovorjenem času itd itd...

btw rašo kaj maš s to sliko...pšanc pa mačk... :S

Ne tč, ne mš. :)

Kastor, ne vem, če dela, ker nism spremljal. Se pravi, predvidevam, da rabi se original, da lahko igraš?

Jap rabiš original, moram pa pač pohvalit, da dela ko urca online... saj ima določene bad zadeve od nezmožnosti kreiranja kakih manjših lig itd, sam dela :)

Da se mal popravim glede chata... pesek je ok, za grupni chat pa da se tko išče pavšalno koga, sam rabmo neki, da imaš seznam kdo je online, pa da komu kaj napišeš, ko ga čakaš oz iščeš točno določenga... lahk kombiniramo tud icq+pesek, sploh ni panike sam pač odločit se je treba za neki...

DT a zdej se po peskovniku ne smemo pogovarjat ker se boste vi NBA-jal? :blink:

za kaj bi ga pa ti uporabljal?

downtaker a si res tolk trd al kaj? (na to ni treba odgovort)

pesek ne mormo regulirat in tud prav je tko, pač general chat za vse ljudi ki so na kamri, ne moreš ga zdaj kar privatizirat, ker se ti je dvignu, če se pa že skoz na en način uporablja...