Sign in to follow this  
Followers 0
Kastor

Nba 2k13 liga

210 posts in this topic

Jap pmje... kot prvo te ne obvesti na sredi ekrana da si ga dobil, to se je že pokazal velikokrat kot super zadeva, ko dobiš odgovor čez 1 mesec... top shit res...

pesek ok za general chat... za osebnega se bo pač posnel neki...

Ne vem kako je pri Nba ampak ko igram WoT (world of tanks) in če imam kamro odprto, mi vmes ping skoči tu pa tam tudi do 100-250 zaradi refresha peskovnika (verjetno), tak da me je tut že zmotlo in ga nimam odprtga ko špilam. Pa mimgrede greš še kako drugo stran pogledat, pa ne vidiš če kdo kej novega napiše.

Tu so sigurno boljše zadeve kot so skype/icq itd., kjer imaš enostavno kreiran grupni chat in vidiš kadar kdo kaj napiše. Js osebno sm bil zlo zadovoljen s Skype-om in na icq ne grem več :)

Končno en ki zastopi kaj hočem povedat :D hvala ramo :wub:

Men osebno so najbolj všeč sistemi kot jih ima irc...

1. lahko imaš privat chat

2. ne pobira bantwidtha tko da ni panike, če ga maš vklopljenga

3. v grupiču so samo ljudje kateri igrajo nba in ni random stvari...

downtaker a si res tolk trd al kaj? (na to ni treba odgovort)

pesek ne mormo regulirat in tud prav je tko, pač general chat za vse ljudi ki so na kamri, ne moreš ga zdaj kar privatizirat, ker se ti je dvignu, če se pa že skoz na en način uporablja...

ja no sej jaz ko napišem vsak dan eno vrstico v peskovnik v povprečju na dan si ga privatiziram...

nekdo ki je pa inventar in ki dviguje "kvaliteto" klepeta tam na ta "en način"

lahko pa bi zdaj spremenil to razmišljanje in bi peskovnik postal celo uporaben in dejansko bi pisalo kaj pametnega v povprečju

drugač pa mi je vseeno kako se dogovorimo

sam imam čas bolj kot ne ob večerih, tudi poznih

nebi nc reku, ampak smo sfural 3 lige prek peskovnika in pmja brez problema, vse smo se zmenil. Sej ni peskovnik skoz v nulo zaseden. Uglavnm men se neda met 10 takih programov met pa da mi skoz piska neki.

da mi skoz piska neki :lol: definitivno ti mora neki piskat...

saj prižgeš piskača sam ko si za igro, ne pa skoz to imet...

ne vem očitno utemeljujem po kitajsko... še preden se je začel je nepregledno, ko bo pa gor pol za ligo pol za friendly, vmes bomo debatiral kak zgleda ginekološki pregled pri sisiju itd itd pol se bo pa jokat začel, pesek je (opcija) za group chat, za posamezne dogovore bomo uporabljal neki druzga, kaj pa predlagajte...

jaz sem za skype takoj

tam se lahko naredi grupni chat

pa še ekstra je to, da če se hoče se osebka med seboj pokličeta in se mu smejiš prek mikrofona, ko mu dunkaš v faco :D

edit: al pa vsaj zato, da ti reče. "ok, zdej sm online, povabi me"

Edited by šato

kolko o tem chatu...

sej zdaj testiramo peskovnik s tem turnirjem,

če se ne bo obnesel, pa damo še zravn icq, skype,...

ok še enkrat, pesek pozab za individualno iskanje.... neki bomo mel zraven, ker ne bom sred sezone iskal tega...

Živijo, jst sm na novo tuki....A liga že poteka?

Drgač mam pa Downtakerja na seznamu za naslednjo tekmo tko da če maš čas lahko odigrama danes.

Ubistvu se trenutno igra samo testna liga, pravo štartamo v kratkem :) tko da lahk igraš s komurkoli bo ... ne rabiš po vrsti...

Edited by Kastor

online asociation, tukajle se zmeniš z enmu pa se potem noter dobita in odigrata... zaenkrat lahko kar v peskovniku iščeš nasprotnike, potem pa bomo verjetno na skypu... bomo sprobal kak funkcionira pa bomo vidli :)