Sign in to follow this  
Followers 0
sreba

Fantasy NBA

69 posts in this topic

Meni pravi: You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

A morš ti dodat v ligo notr?

meni ze ene dva meseca..ce npr kliknem link do fantasya, gre na stran in gor desno imam svoj ime in priimek ter kao v inboxu cez 90neprebranih mailov...se pravi isto, ko bi bil vpisan....grem pa na join league in me vrze na stran za vpisovat v yahoo in geslo kao ni pravilno.....in pol una vprasanja, kaj kurca jst vem kaj sm dal kje sm bil na hanimun 10 let nazaj :D

a nisi špilal nhl fantasy na jahuju

evo men vpis dela bp

Edited by Rosso

igram uefa champions league fantasy in sem vpisan not pod yahoo in dela ok, tole pa steka in niti na mejl ne pridem z istim geslom kot mi ga tu sprejme za nba

ime_priimek@yahoo.co.uk

to si mel v naši ligi,Veleje miners

Edited by Rosso

ja, sej to uporabljam...lej, uefa fuzbal spilam, hokej se lahk vpisem isto, pogledam lahk tut svoj profil, zgori desno mi kaze, da sem vpisan, ko pa grem kliknit, da bi se joinal pa je konc in tut, ce bi se na mail vpisal, mi geslo ne prime ze neki casa.....wtf

fantasy.png

Jaz sem par dni prej dobil neko opozorilo o možnem vdoru v mejl. Nekaj dni kasneje pa koda ni več prijela. Ma se ne sekiram preveč. Sem imel bolj za gluposti.

Meni ne prime preko linka, niti ne najdem, kje vpisat ID za ligo?! rasho001@yahoo.com - to je menda mail. :)

Unega sploh ne spremljam več.. Mam pa tle v Yahooju oba napisana, tko da mislim, da je vseeno, na katerega pošlje?

ja draft je 27.10 ob 20:00, recimo 1 min pred draftom je se kul :). Sam bols da prej.

Najbols da napisete mejl da poslem invajt, ker so neki zjebal in tud jst nenajdem kje se id napise.