Sign in to follow this  
Followers 0
sreba

Fantasy NBA

69 posts in this topic

zdej je zacelo delat, sam se ne mores zanest na info v tej igrici, Olynyk in Pekovic se vedno pod Injuried

Vsi vedo, kdo sem jest :D

Siva eminenca kjerkoli me poznajo...

Edited by Kurcevski

Damn to tud še kar živi :lol:   ... tok cajta je že od začetka (prve sezone), da se sploh ne spomnim več nič. 

ta fantasy je itak šel v tri pm, kjer je en znalac, ki določa kaj smeš trejdat....ko se je enkrat začelo s tem, da Tatum Bogdanovič za Brown Morris ne gre čez, smo bli tam...pol je blo, da se upošteva "preteklost", se pravi kak je igralec BIL, brez, da predvidevaš, da bo dober, da se bo dvignil, al da en ne bo igral, da je velik poškodovan.......druga stvar pa je, da so bli skenslani TO, točke ti pa je dalo kolkrat en vrže na koš...se pravi, da je kul, če si ala Westbrook indijanc in mečeš in soliraš, ne šteje pa se TO...tk, da jebeš racionalnost....pa še neki je blo, da se ni štelo od takega, če se ne motim....ne vem, predaleč je šlo vse skup....eni smo zarad gušta to igral, uživancija pač..ko ti pa prvouvrščeni začne težit za en bedn trejd, ker ti prodajaš drugouvrščenemu, pa je brezveze... 

Ampak na koncu so vsi popušli alo, jaz sem pa zmagal zarad westbrooka, ki si mi ga dal TI hahaha :D

Prid v ligo raje, pa tam teži, da spremenimo pravila, da bo boljše točkovanje

ko bodo napisana točna pravila, potem se oglasim, prej pa ne...da bo pa vodilni govoril kdo lahko kaj trejda in če se njemu zdi, da je neki ok, da on vse odobri, pa hvala lepa...sej sem pisal ze, ne rečem, če nekdo sprejme Udriha za LBJ...da pa se jebe v glavo pri dveh dost podobnih , pa ne vidim smisla....

ja, točkovanje pa itak...