Sign in to follow this  
Followers 0
Kastor

Fuzbal

4 297 posts in this topic

Tomaž treniral sem drugoligaše in mladince Kavčič

Tomaž Katanec me je napovedal že pred 3 meseci Kavčič

Tomaž NZS se je delala neumno, da Katanec ni že vnaprej izustil edinega kandidata, o katerem so razmišljali, Kavčič

Tomaž presegel bom pričakovanja in reprezentanco popeljal na EP Kavčič

Tomaž bioenergetikov več ne bo pri nas Kavčič

Edited by mihakov

8 hours ago, Riquelme said:

Ramo, je tebe Kavčič kdaj treniral? mnenje?

Fajn se bo pilo, to je pa to. Prlezu je do tle zato, ker je vedno mel solidne ekipe. Grosuplje, Bela Krajna, k je blo takrat top v 2. ligi, pa pol mu je ratalo nekam na Kitajsko it, da je še mal v žep dal. Dejansko pa kamrkol je pršu je prej al pa kasnej zavozu zadeve, ker ni mu nobne avtoritete. V tem cajtu se je sicer nekej nauču, sm ni to to, jst to jemljem kot neka začasna pocen rešitev za NZS.

JA, je reku, da rad zaide tut na Metelkovo :wub:  za Grosuplje se ga spomnim, da je mel top ekipo, tut bivse prvoligase v ekipi, ki so z lahkoto haral v 2. , 3. ligi....

se ga pa mal bolj spomnim iz Ivančne, kjer ni imel slabe ekipe za takratno drugo ligo, je pa blo tako, tega se res dobr spomnim, ni blo tekme, ampak res niti tekme, da ne bi bli konc v 65.-70. minuti....fizično je bila ekipa res najslabse pripravljena kar pomnim Ivancno v drugi al prvi ligi....načeloma tut pr mladi reprezentanci ni nič posebnega naredu, nobenega presezka al kake zmage nad boljsimi...mi je pa mal nerazumljivo zakaj bi imel začasne , pocen rešitve...to je ponavad za zadnje tekme v kvalifikacijah, ko gre vse v maloro ze, zdej pa ima pred sabo res cel cikel, od prijateljskih in potem kvalifikacije....načeloma sem bil tudi pri keku skeptik čisto na začetku, ker mi je deloval mevza s tistim jokavim izrazom na obrazu, pa sem se motil, upam, da bo tudi tokrat tako :)

Klinc edin k je čuden je trener bi prej za njega to reku. :)

Edited by Schime

Kako kaj stajerski ultrasi komentirate zadnje poteze alfe in omege zahovica? Big support ali ne vec? :D

itak big support, kva bo tam en seljak pameten bil ...

mamič4life :D

Vedno je bil kreten in vedno bo. Samo še malo se stopnjuje.

Tale suspenz se mi zdi zgolj kost za medije, medtem ko bo znotrej kluba kot da se ne bi nič zgodilo. Te after game konference so mi pa itak zgrešene že od nekdaj in itak da ne morš pričakovat od poraženca, sploh če je bil nagužen doma, da bo dajal neke objektivne odgovore na takšna al pa drugačna vprašanja.

Thank you @BBPAC for that piece that you made for me‼️🤗 I love it 😎⚽️🇸🇮 https://t.co/2ssU1j5con

30mqrlx.jpg

Antonio Delamea

New England Revolution soccer player from Slovenia

Who the fuck je pa ta?

Edited by Rosso

Sm mislu da je tak k un basketas Anton nekineki