Kastor

Nba 2k12 - pogovor pred izidom špila

442 posts in this topic

Lol zakaj, a teb je preveč dat 18 eur za špil, ki bi ga igral celo leto? Pa ne vem zakaj 4 mesece, a nismo 2k11 igral celo leto skor?

nismo

jaz vem, da sem na začetku dolgo časa my player mode igral, pol smo pa še online igral do junija, tko da men se je kr celo leto zdelo.

jaz bom počakal da izide in da se razkrijejo vse podrobnosti igre, pol pa da vidim kolk se bote prej skregal preden začnete, da vidim če ima sploh smisel igrat

Ma potem smo že tako nadrkani in nekateri znalci začnejo izkoriščati razne hibe igre in posiljevati eno in isto. Ampak lanska verzija je bila tako dobra, da tega do 5 sezone skoraj ni bilo. Dobro tisti najbolj občutljivi so jamrali že na začetku. :P

do sedaj se ne spomnim športne igre v kateri se slej ko prej ugotovi način kako najenostavnejše in najučinkovitejše premagaš nasprotnika

zdej al je ti bug al kaj druga je vseeno

tud v nhlu so bile še na PCju podobne fore, na PS3 pa je tega dost manj

verjamem da je/bo v nba podobno

Ne niti ni to. Mihakov govori bedarije. Sploh ne gre za to, da bi bila kaka učinkovita taktika, ki se je ne da branit. Je igra kar dobro narejena, kar se tega tiče. Bolj gre za to, da začne nekdo posiljevat neko zadevo in je potem 40 minut obupno dolgočasno igrat.

Če pa imaš potem nekaj takih tekem zapored, te pa že malo mine vse skupaj.

Ampak, pustimo raje to temo in upajmo da vsaj do aprila 2012, tega še ne bo.

aha kapiram

kako pa je kaj z dunki

jaz osebno sem bolj za igro na in pod koš

ko sem nazadnje igral so mi nekateri očitali da preveč zabijam...

sam so me pa tisti ki so dognali moj način igranja potem me dodobra premagal

Špil še izšou ni, vi pa že razmišlate kako se (ne) boste kregal :D Jst komi čakam špil, zgleda res noro.. te akcije k bojo nrjene, kdo izvaja iz avta, itd. res vrhunsko zgleda =) Can't wait ! Kr kul bi blo da bi izbolšal, pa magar na CDkey nrdijo zadeve.. glede na to da prenavlajo portal 2k, upam da se kej velzga obeta. 4.10.2011 WAAAAAAAA komi čakam :wub: :wub: :wub: