Sign in to follow this  
Followers 0
Kastor

Gran Turismo Sport PS4 - Turnir

19 posts in this topic

Spored sezone(N200):(prijave so še odprte, prijavite se lahko tukaj v tej temi ali na discordu, kjer se tudi dogovarja za tekme itd :)https://discord.gg/K4pJrwq )

1. dirka 17.7 (22:00) - Dragon Trail Seaside - 12laps/62,5km (dolžina kroga 5209m ; Najdaljša Ravnina 653m ; Višinska Razlika 38m ; Zavojev 18 )

2. dirka 31.7 (22:00) - Brands Hatch Grand Prix Circuit - 17 laps/67,1km (dolžina kroga 3946m ; NR 475m ; VR 35m ; Z 9 )

3. dirka 14.8. (22:00) - Suzuka Circuit - 12laps/69,7km (dolžina kroga 5807m ; NR 1200m ; VR 40m ; Z 38 )

4. dirka 28.8. (22:00) - Nürburgring GP - 12laps/61,8km (dolžina kroga 5148m ; NR 620m ; VR 56,7m ; Z 17 )

5. dirka 11.9. (22:00) - Autodrome Lago Maggiore - GP II - 12 laps/69,7km (dolžina kroga 5809m ; NR 800m ; VR 74m ; Z 17 )

Nastavitve:

Balance of Performance : ON

Ghosting : Weak

Shortcut penalty : Strong

Wall Collision : Weak

Side contact penalty : Off

Boost : Off

Slipstream : Real

Mechanical Damage : Heavy

Tyre : Racing (Supersoft-Hard)

Auto-Drive: Prohibited

Driving line assist : Prohibited

Tyre Wear : 7x -> 12x

Fuel Consumption : 5x -> 6x

Trenutno stanje (prijave) :

Ekipe:

Ekipa: Renault 16' Pinkys (Barva 11x5)
- Kastor
- Zmiggy

Posamezniki:

- FalcoGooner - BMW M3 Sport Evolution
- Rosso - Toyota MR2
- Zuke - AlfaRomeo 4C
- Kurcevski
- Frkass1950
- Mano

Prosim če mi lahko napišete kater avto boste imeli v sezoni takoj ko ugotovite, da lahko naredimo potem ekipe za konstruktorsko tekmovanje...Možni avtomobili so tile spodnji, možno da sem kakega falil samo močno dvomim:

DgU48ATXkAMpNtc.jpg

Ekipe:

V primeru da bo dovolj ekip bomo imeli tudi boj za konstruktorski naziv. Pogoj za ekipo je 2 voznika, ki vozita enak avto enake barve.  Barve se izberete na spodnji skali v smislu 1x1 je bela levo zgoraj 12x1 je črna desno zgoraj. Dogovorite se med sabo na discordu, prijave mi napišite da vas dodam na seznam. Prijava naj vsebuje ime ekipe, ki vsebuje ime avta npr. Renault 16' Pinkys, ter oba voznika.

DgU2NItXkAIe-nv.jpg

Evo prva dirka za nami in mi je bila odlična..Upam da se trend nadaljuje in da bo obiskanost podobna. 

Čestitke Kastorju za zmago! Čez 14 dni grem pa po zmago!

Jest sem mislu da mam golfa :w00t:

Super dirka sicer so res kar velike razlike ampak je filing. Na naslednji me žal ne bo.

Sploh ni panike, je ravno zaradi tega sistem najslabši rezultat se briše pa na 14 dni dirke... dopusti pa to...

S tvojim avtom mi pa res ni blo jasno, rečeš vw pol pa toyota se vozi :lol:

Posnetek dirke: Lahko ga pogledate tudi v špilu, sem ga sheral pod imenom GT Balkan Race 1 - lahko se pogleda praktično vse, od obrabe gum ostalih itd...

:lol: falco ghost car :D To je zarad tega sexy liverya, turnir je child friendly in ne podpiramo promoviranja žganih pijač :rofl: