Sign in to follow this  
Followers 0
Rosso

Ostale igre

2 376 posts in this topic

to pa so bile zgubljene 3 minute.

kompleksne igre lahko vedno zlomiš. to niso bugi ampak situacije ki niso sprogramirane.

kakorkoli, DXHR je imo ob portalu 2 trenutno GOTY kandidat. sicer ima buge, ampak ti daje tako veliko svobode pri reševanju problemov kot malokatera igra.

Ker interes za football manager očitno je, kaj če bi zrihtal kako online ligo kamrašev ko 12 izide?

btw deus ex sem začel igrat in sem ga na silo ugasnil, ker imam občutek, da ko bom resno začel bo noč in dan minil preden bom lahk ugasnil :D

Ker interes za football manager očitno je, kaj če bi zrihtal kako online ligo kamrašev ko 12 izide?

jaz sem za

so že znane kake podrobnosti špila predvsem glede online lige in cene?

jaz vsake tolko na novo zaženem, mi ni zanimivo igrati s samimi regeni... enako bom tut jutri, je konec prestopnega roka :) liga je pa že potekala enkrat, pa je po slabem mesecu interes zanjo splahnel, bo tokrat kaj drugače?

Mislim da je tole bolj za Sasha,gre za špil Assassin’s Creed Revelations

3.9. bodo lahko naročniki PSN+ dobili MP beta demo

How long will the beta last? Not long - just over a week. The beta is live from tomorrow - 3rd September and closes on 11th September.

What do you get? The demo contains three maps: Knight's Hospital, Antioch and Galata, nine playable characters and four game modes.

Wanted Mode pits you against a target while others target you. Manhunt mode sees teams taking turns pursuing while the other tries to hide.

Deathmatch Mode is like Wanted but in a far smaller map and without help from the compass, while Artefact Assault adds in classic Capture the Flag gameplay.

ah ne igraš Deus Exa potem bi ti blo funny :P

ta se dogaja leto 2027 in je ena od tem, zamenjava oziroma dodajanje organov. udov, koprocesorjev, umetnih uči etc človeku. imajo celo augmented in non aug lige športov :)

evo, ravno zdaj prišel :D komaj čakam da infiltriram pa vidim kaj me čaka, sodeč po tvojem komentarju se bom enhancal :lol:

Mislim da je tole bolj za Sasha,gre za špil Assassin’s Creed Revelations

3.9. bodo lahko naročniki PSN+ dobili MP beta demo

How long will the beta last? Not long - just over a week. The beta is live from tomorrow - 3rd September and closes on 11th September.

What do you get? The demo contains three maps: Knight's Hospital, Antioch and Galata, nine playable characters and four game modes.

Wanted Mode pits you against a target while others target you. Manhunt mode sees teams taking turns pursuing while the other tries to hide.

Deathmatch Mode is like Wanted but in a far smaller map and without help from the compass, while Artefact Assault adds in classic Capture the Flag gameplay.

Bom šel danes pogledat če se tole "dobi". Upam da je za UK PSN+ pa da nisem že kaj zamudu... Meni je bil že v Brotherhoodu MP karfajn :)

Bi pa res rad videl, kako boš tole naredil tako, da bi bli vsi lahko približno enakomerno aktivni. Count me in!

Jah probat je treba kaj so opcije... Če bi se zmenil za 1 dan v tednu bi pomoje tud šlo, tko zvečer ko so vsi doma al pa kaj.... sam prvo je treba sploh videt, če bi nas bilo kaj.

če mormo bit striktno vsi online tko k pr 2011 odpiš...s frendi se tut trije ne mormo dobit da bi odplejal

... pa pol še čakanje ko ma en tekmo ob treh drug pa ob devetih...popizdiš upam da bo tle kako drgač