Sign in to follow this  
Followers 0
Rosso

Chat

2 443 posts in this topic

Roborock S50. Tudi jaz sem zadovoljen. Tako kot vsi roboti ima mal težav po robih. Drugače pa super. Med tednom operira robot. Potem pa na kake dva tedna s klasiko čez. Pobere pa toliko smeti vsake 2 dni, da sam gledam v tisto škatlo od kje vse dobi robo. :) Aplikacija tudi dela dobro. Lepo nastavljaš prostore kje naj sesa in kolikokrat gre čez itd.

Tudi robovi mu načeloma ne delajo problemov. Edino do sedaj mi je nasedel na onem za cote obešat. Čet 1cm prag gre brez problema. Naj bi pa šel tudi čez 2cm.

Se bo pa videlo, če bo alogaritem od sesanja dobila tudi stara verzija. In pa novosti iz appa. Pri zdajšnjih dveh je na koncu isto za prvo generacijo in drugo, kar se appa tiče. Za alogaritem pa ne vem. Drugje pa ne vidim neke hude novosti, ki bi eventuelno opravičevala ceno proti S50 verziji. Kolk sem videl je predprodajna cen 500€+.

Edited by Schime

Ok sem šel še enkrat pogledat in sem zgleda gledal narobe kar se cene tiče:

Chinese interested parties can use the Roborock T6 over the Chinese crowdfunding platform "Youpin" Pre-order. The price is 2799 Yuan, which is the equivalent of 367 €. The dispatch takes place from the 04. April 2019. In mid-April, the first import shops should be able to offer the T6. Nothing is known about an international sales start.
Quelle: https://en.techreviewer.de/roborock-t6/

s50 roborock je top...eden boljših investicij v zadnjih letih :)

Edited by tomx