Sign in to follow this  
Followers 0
Bane

Filmi

1 803 posts in this topic

Setup

zgolj tolk, da ne bo kdo stran metal 90 min svojega življenja ... sicer 50cent pove veliko, ampak Bruce Willis ... sem upal na ok akcijo, dobil pa drek skup zmetan. Jao kak film.

ogledal sem si nove X man-e. ni taka katastrofa kot kasnejši filmi, rečmo da se vrne na kvaliteto enke in dvojke.

x-man: fc je bil men tud dober, celoten film zanimiv in nedolgočasen

sicer pride zdej na vrsto trilogija, sam ne vem če fc varianta al kaj druga

ne vem kaj so zate začetki ampak v mislih mam X-Men in X2. Wolverine in Last stand (3) sta bila poden. ok ne lih poden, pač občuten padec kvalitete in idej. slaba trojka je zapečatila tudi usodo Stewarta ker ni hotel spet delat serije bednih sci fi filmov kot je bil prisiljen v Star Treku.

aja fani twilight serije, trailer je zunaj.

jaz se veselim scene kjer otrok polomi vse kosti Belli (OMG SPOILERZ), v knjigi naj bi bilo opisano grozljivo podrobno. Upam da to vtaknejo tudi v film :D

ja zadnji film iz te serije o vampirjih bi naj bil zelo dober, vsaj po knjigi sodeč, samo jaz je nisem bral :)

Knjige Twilight so prav fajn, filmi pa ena največjih katastrof. Pa še neke kao nagrade jim dajejo

Filmi so splošno ocenjeni kot slabi. Velika večina gledalcev, piscev recenzij in tudi ljubiteljev, je filme označila kot slabe. Gre pa vedno za subjektivno mnenje.

Možno, da so knjige prou fajn, ampak to ni tema o knjigah. Če hoče kdo na dolgo in široko pljuvat ali hvalit knjige, prosim,da se v tej temi vzdrži mnenja in si odpre primerno temo.

Hvala.

to get back on topic: pogledal thora, najbolj neholivudski stripovski film so far

akcije je precej malo, veliko je pa pogovarjanja in naslanjanja na stebre ob govorjenju; ter seveda visoka, aristokratska angleščina

filmi o Thoru, Cap.Ameriki, manjka še mislim da Wonder Woman, Ironmana pa sta 2 filma

to so filmi, ki predstavijo vse te junake in njihove začetke, ki bodo skupaj nastopili v mal večjem filmskem stripu The Avengers (2012)

Filmi so splošno ocenjeni kot slabi. Velika večina gledalcev, piscev recenzij in tudi ljubiteljev, je filme označila kot slabe. Gre pa vedno za subjektivno mnenje.

Možno, da so knjige prou fajn, ampak to ni tema o knjigah. Če hoče kdo na dolgo in široko pljuvat ali hvalit knjige, prosim,da se v tej temi vzdrži mnenja in si odpre primerno temo.

Hvala.

trda roka

da nou kdo offtopic pisal

;)

ne, ne berem stvari, ki povzročajo histerijo med 12 letnicami

Tudi tvoji komentarji so na ravni 12 letnic, pa jih vseeno preberemo stari deci.

ja mihakov mal flamebaita, ampak mene vseeno zanima kje je razlika med filmi in knjigami. gledal sem en daljši opis, kritiko celotnega franšize in je skincal tudi knjige.

Ostri, bodi malce bolj odprt, knjige in filmi so tukaj če ne drugega vsaj časovno povezani med sabo v tej franšizi.

Prvo kar je, da so igralci katastrofalno in neprepričljivo igrali.

Je pa verjetno težje tako knjigo prenesti na film, ker se v sami knjigi zelo veliko dogaja v glavi glave igralke. Kaj si ona misli, kako se počuti..., to pa na film niso znali prenesti.

Da poenostavim še za Mihakova :P . V filmu recimo sploh ne opazimo, da bi se glavna akterja imela kaj bolj rada, kot kakšni drugi mladostniki v teh letih. V knjigi pa je ta veza malo drugačna, nadnaravna tako z njene kot tudi z njegove strani.

Potem so tu še volkodlaki in njihove mentalne povezave znotraj čopora, ki jih v filmu samo malo omenijo, so pa bistvenega pomena pri vsem kar se z njimi dogaja.

Meni je bila vsaka knjiga boljša od prejšnje, ker so tudi vedno večji zapleti in več akcije. Pri filmih pa je kontra, vsak je slabši od prejšnjega.

Edit: No, saj ni zdej to neko hudo resno čtivo. Meni je pač taka vrsta lahkotnega branja všeč. Pa če bereš v originalu, se ti zdi manj otročje, kot če bereš prevod. :lol:

Edited by Sonic

jaz ne bi krivil samo igralce. če se samo obrnemo samo na dialoge in (ne)gradnjo karakterjev Belle in Edwarda, ti sploh ni jasno zakaj se tako ljubita. Vse kar se pogovarjata je o seksu, kako bi pa na koncu boljš vidta da ne, o ljubezni in pizdarijami z vampirji in volkodlaki. Nikoli ju ne spoznamo, ne vemo niti kaj so njuni hobiji in neke osnovne lastnosti obeh in to po treh filmih.

Pogledal:

Weather girl - Ena povprečna romantična komedija, nobenih presežkov, sam pač tko na izi za gledat. Zraven pa moraš imet kokice :D 5/10

Tucker&Dale vs. Evil - Pričakoval malo, dobil pa dokaj veliko. Mam filing, da bi tole bilo lahko še boljše, sam dejstvo je - smejal sem se bolj kot pri kakšnih paradnih komedijah. 7/10

Se mi zdi, da ga je Wolf menda že komentiral, a ker drugega na ključku nisem imel, sem pogledal - Super 8. Eden najbolj bednih filmov kar sem jih pogledal letos. Kr neki.